Event | VS | W Rtng |
L Rtng |
W Gain |
L Lose |
Diff | T | ||||
1 | Circuit Pioneers #3 | 228 | SIEU Peng Ho | 1873 | 1423 | 1 | 0 | 450 | |||
2 | Circuit Pioneers #3 | 228 | FLEURY Jean-François | 1873 | 1213 | 1 | 0 | 660 | |||
3 | Circuit Pioneers #3 | 228 | PINTEA James | 1873 | 1554 | 2 | 1 | 319 | |||
4 | Circuit Pioneers #3 | 228 | ZHANG Yubo | 1873 | 1480 | 2 | 1 | 393 | |||
5 | Circuit Pioneers #3 | 228 | SIEU Peng Ho | 1873 | 1423 | 1 | 0 | 450 | |||
6 | Circuit Pioneers #4 | 229 | LEGAULT Mathieu | 1851 | 2118 | 22 | 11 | -267 | |||
7 | Circuit Pioneers #4 | 229 | ABRAM Hugues | 1851 | 1625 | 3 | 1 | 226 | |||
8 | Circuit Pioneers #4 | 229 | SIEU Peng Ho | 1851 | 1406 | 1 | 0 | 445 | |||
9 | Circuit Pioneers #4 | 229 | BISHOP Jordan | 1851 | 2285 | 40 | 20 | -434 | |||
10 | Circuit Pioneers #5 | 231 | VERVIERS Thierry | 1884 | 1900 | 9 | 4 | -16 | |||
11 | Circuit Pioneers #5 | 231 | VIOLETTE Gabrielle | 1884 | 1751 | 5 | 2 | 133 | |||
12 | Circuit Pioneers #5 | 231 | CHERDOUANE Sofiane | 1884 | 1616 | 3 | 1 | 268 | |||
13 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | CHERDOUANE Sofiane | 2013 | 1720 | 3 | 1 | 293 | |||
14 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | GAGNON Vincent | 2013 | 1562 | 1 | 0 | 451 | |||
15 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | SAM Boren | 2013 | 1967 | 7 | 3 | 46 | |||
16 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | CHERDOUANE Sofiane | 2013 | 1720 | 3 | 1 | 293 | |||
17 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | KAPRIELIAN Sevag | 2013 | 1616 | 2 | 1 | 397 | |||
18 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | AYOUBLOO Hooshang | 2013 | 1405 | 1 | 0 | 608 | |||
19 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | COULOMBE Frédéric | 2013 | 1293 | 1 | 0 | 720 | |||
20 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | LU Guoqiang | 2013 | 1462 | 1 | 0 | 551 | |||
21 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | RAMIREZ Santiago | 2016 | 1421 | 1 | 0 | 595 | |||
22 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | DUMOULIN Félix | 2016 | 1307 | 1 | 0 | 709 | |||
23 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | SEVIGNY Myriam | 2016 | 1369 | 1 | 0 | 647 | |||
24 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | MONTOYA-GARRO Mariana | 2016 | 1937 | 6 | 3 | 79 | |||
25 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | DECARY Jeff | 2016 | 1780 | 3 | 1 | 236 | |||
26 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | MALTEZ R. Gerardo | 2016 | 1721 | 3 | 1 | 295 | |||
27 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | LAVOIE Emmanuelle | 2016 | 1990 | 7 | 3 | 26 | |||
28 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | MEDJUGORAC Marko | 2016 | 1974 | 7 | 3 | 42 | |||
29 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | PETIOT Sébastien | 2016 | 1836 | 4 | 2 | 180 | |||
30 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | LEVESQUE Marie-Andrée | 2016 | 2272 | 22 | 11 | -256 | |||
31 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | PELLETIER Martin | 2016 | 1731 | 3 | 1 | 285 | |||
32 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | BEN David | 2016 | 1507 | 1 | 0 | 509 | |||
33 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | FORTIN Martin-Louis | 2016 | 1368 | 1 | 0 | 648 | |||
34 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | BELANGER Dominique | 2016 | 1272 | 1 | 0 | 744 | |||
35 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | POTVIN Mario | 2016 | 1473 | 1 | 0 | 543 | |||
36 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | DUMOULIN Félix | 2016 | 1307 | 1 | 0 | 709 | |||
37 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | ROUSSEAU-EMOND Vincent | 2016 | 1884 | 5 | 2 | 132 | |||
38 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | PETIOT Sébastien | 2016 | 1836 | 4 | 2 | 180 | |||
39 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | FRIGON Pierre-Luc | 2016 | 1646 | 2 | 1 | 370 | |||
40 | Pioneers Andro Circuit #2 | 239 | WANG Allen | 2016 | 1544 | 1 | 0 | 472 | |||
41 | Circuit Andro Pioneers #4 | 241 | FRIGON Pierre-Luc | 2089 | 1688 | 1 | 0 | 401 | |||
42 | Circuit Andro Pioneers #4 | 241 | SIEU Peng Ho | 2089 | 1558 | 1 | 0 | 531 | |||
43 | Circuit Andro Pioneers #4 | 241 | COULOMBE Frédéric | 2089 | 1335 | 1 | 0 | 754 | |||
44 | Circuit Andro Pioneers #4 | 241 | XU Zehua | 2089 | 1327 | 1 | 0 | 762 | |||
45 | Circuit Andro Pioneers #4 | 241 | POTVIN Mario | 2089 | 1550 | 1 | 0 | 539 | |||
46 | Circuit Andro Pioneers #4 | 241 | PETIOT Sébastien | 2089 | 1959 | 5 | 2 | 130 | |||
47 | Circuit Andro Pioneers #4 | 241 | DECARY Jeff | 2089 | 1898 | 4 | 2 | 191 | |||
48 | Circuit Andro Pioneers #4 | 241 | MONTOYA-GARRO Mariana | 2089 | 1901 | 4 | 2 | 188 | |||
49 | Circuit Andro Pioneers #4 | 241 | DECARY Jeff | 2089 | 1898 | 4 | 2 | 191 | |||
50 | Circuit Andro Pioneers #4 | 241 | VERVIERS Thierry | 2089 | 1952 | 5 | 2 | 137 | |||
51 | Championnat Senior QC | 243 | FORTIN Martin-Louis | 2104 | 1307 | 1 | 0 | 797 | |||
52 | Championnat Senior QC | 243 | CHEVRETTE-BELISLE Renaud | 2104 | 354 | 1 | 0 | 1750 | |||
53 | Championnat Senior QC | 243 | POTVIN Gabriel | 2104 | 1834 | 3 | 1 | 270 | |||
54 | Big Bang | 244 | GARNIER-ST-AUBIN Éloïse | 2083 | 1905 | 6 | 3 | 178 | |||
55 | Big Bang | 244 | FRIGON Pierre-Luc | 2083 | 1795 | 5 | 2 | 288 | |||
56 | Big Bang | 244 | Huang Alan | 2083 | 1683 | 0 | 0 | 400 | |||
57 | Big Bang | 244 | HASANZADA Mohammad Ali | 2083 | 1969 | 8 | 4 | 114 | |||
58 | Big Bang | 244 | THERIAULT Mathieu | 2083 | 2618 | 75 | 37 | -535 | |||
59 | Sherbrooke Open | 250 | DECARY Jeff | 2163 | 2230 | 12 | 6 | -67 | |||
60 | Sherbrooke Open | 250 | MEDJUGORAC Marko | 2163 | 2183 | 9 | 4 | -20 | |||
61 | Sherbrooke Open | 250 | SIEU Peng Ho | 2163 | 1741 | 1 | 0 | 422 | |||
62 | Sherbrooke Open | 250 | DUMOULIN Félix | 2163 | 1662 | 1 | 0 | 501 | |||
63 | Sherbrooke Open | 250 | QIN Siyuan Sonia | 2163 | 1419 | 1 | 0 | 744 | |||
64 | Sherbrooke Open | 250 | BAUMAUN Robert | 2163 | 1054 | 1 | 0 | 1109 | |||
65 | Sherbrooke Open | 250 | LI Dun Han | 2163 | 1037 | 1 | 0 | 1126 | |||
66 | Sherbrooke Open | 250 | VILLAVICENCIO Edgar Andres | 2163 | 886 | 1 | 0 | 1277 | |||
67 | ANDRO Circuit 1 | 250 | DUFRESNE Jordane | 2163 | 1788 | 2 | 1 | 375 | |||
68 | ANDRO Circuit 1 | 250 | LU Guoqiang | 2163 | 1717 | 1 | 0 | 446 | |||
69 | ANDRO Circuit 1 | 250 | COULOMBE Frédéric | 2163 | 1602 | 1 | 0 | 561 | |||
70 | ANDRO Circuit 1 | 250 | RAMIREZ Santiago | 2163 | 1590 | 1 | 0 | 573 | |||
71 | ANDRO Circuit 1 | 250 | MO Chen Ming | 2163 | 1525 | 1 | 0 | 638 | |||
72 | ANDRO Circuit 1 | 250 | DOLAN Yvan | 2163 | 1667 | 1 | 0 | 496 | |||
73 | *** Circuit Pionniers - Andro 4 | 254 | LY Li Quan | 2139 | 2141 | 16 | 13 | -2 | |||
74 | *** Circuit Pionniers - Andro 4 | 254 | HARDY Guillaume | 2139 | 2490 | 40 | 37 | -351 | |||
75 | *** Circuit #5 | 256 | DUMARESQ Mickaël | 2188 | 1805 | 4 | 1 | 383 | |||
76 | *** Circuit #5 | 256 | DUMOULIN Félix | 2188 | 1783 | 2 | 0 | 405 | |||
77 | *** Circuit #5 | 256 | VILLAVICENCIO Edgar Andres | 2188 | 1524 | 2 | 0 | 664 | |||
78 | *** Circuit #5 | 256 | PARADIS PLOURDE Étienne | 2188 | 1521 | 2 | 0 | 667 | |||
79 | ** Circuit #1 | 263 | MEDJUGORAC Marko | 2091 | 2489 | 30 | 28 | -398 | |||
80 | ** Circuit #1 | 263 | DUMARESQ Mickaël | 2091 | 1858 | 5 | 3 | 233 | |||
81 | ** Circuit #1 | 263 | KAPRIELIAN Sevag | 2091 | 2367 | 27 | 25 | -276 | |||
82 | ** Circuit #1 | 263 | SIEU Peng Ho | 2091 | 1933 | 6 | 4 | 158 | |||
83 | ** Circuit #1 | 263 | MASSON-RATEL Laurent | 2091 | 1733 | 3 | 1 | 358 | |||
84 | ** Circuit #3 | 265 | MASSON-RATEL Laurent | 2113 | 1734 | 3 | 1 | 379 | |||
85 | ** Circuit #3 | 265 | LAM Ricky | 2113 | 1713 | 3 | 1 | 400 | |||
86 | ** Circuit #3 | 265 | RAMIREZ Santiago | 2113 | 1936 | 6 | 4 | 177 | |||
87 | ** Circuit #4 | 266 | ZHANG Wenbin | 2097 | 1451 | 2 | 0 | 646 | |||
88 | ** Circuit #4 | 266 | DAUPLAISE Catherine | 2097 | 2238 | 21 | 19 | -141 | |||
89 | ** Circuit #4 | 266 | MONTOYA-GARRO Mariana | 2097 | 1989 | 8 | 6 | 108 | |||
90 | ** Big Bang 2012 | 269 | CHAU HENRY | 2057 | 1828 | 5 | 3 | 229 | |||
91 | ** Big Bang 2012 | 269 | NICHOLS Amy J | 2057 | 1481 | 2 | 0 | 576 | |||
92 | ** Big Bang 2012 | 269 | MASSON-RATEL Laurent | 2057 | 2041 | 12 | 10 | 16 | |||
93 | ** Big Bang 2012 | 269 | SUBOTYAK Ivan | 2057 | 1315 | 2 | 0 | 742 | |||
94 | ** Big Bang 2012 | 269 | CALVEZ Fabien | 2057 | 1852 | 5 | 3 | 205 | |||
95 | ** Circuit Québécois No.1 | 275 | DAM Liem | 2083 | 2410 | 30 | 28 | -327 | |||
96 | ** Circuit Québécois No.1 | 275 | LAMY Marie-Claude | 2083 | 1937 | 8 | 6 | 146 | |||
97 | ** Circuit Québecois No.3 | 277 | MO Chen Ming | 2082 | 2337 | 27 | 25 | -255 | |||
98 | ** Circuit Québecois No.3 | 277 | MASSON-RATEL Laurent | 2082 | 2047 | 11 | 9 | 35 | |||
99 | ** Circuit Québecois No.3 | 277 | GABORIAUD Julien | 2082 | 1971 | 8 | 6 | 111 | |||
100 | ** Circuit Québecois No.3 | 277 | MONTOYA-GARRO Mariana | 2082 | 1950 | 8 | 6 | 132 | |||
101 | ** Circuit Québecois No.3 | 277 | MAGNI Alexandre | 2082 | 1922 | 6 | 4 | 160 | |||
102 | ** Circuit Québecois No.3 | 277 | LAZAR Dmitru | 2082 | 1816 | 5 | 3 | 266 | |||
103 | ** Circuit Québecois No.3 | 277 | FORTIN Martin-Louis | 2082 | 1496 | 2 | 0 | 586 | |||
104 | ** Circuit Quebecois #1 | 286 | DAM Liem | 2142 | 2375 | 27 | 25 | -233 | |||
105 | ** Circuit Quebecois #1 | 286 | DANG Vu Hoang | 2142 | 2054 | 9 | 7 | 88 | |||
106 | ** Circuit Quebecois #1 | 286 | SPIVAK Brian | 2142 | 1658 | 2 | 0 | 484 | |||
107 | ** Circuit Quebecois #1 | 286 | GABORIAUD Julien | 2142 | 2021 | 8 | 6 | 121 | |||
108 | ** Circuit Quebecois #1 | 286 | SPIVAK Brian | 2142 | 1658 | 2 | 0 | 484 | |||
109 | Circuit Pioneers #5 | 231 | GAGNON Vincent | 1884 | 1548 | 2 | 1 | 336 | |||
110 | Big Bang | 232 | XIA Max | 1880 | 2050 | 17 | 8 | -170 | |||
111 | Big Bang | 232 | LALIBERTE Luc | 1880 | 1888 | 9 | 4 | -8 | |||
112 | Big Bang | 232 | PELLETIER Martin | 1880 | 1660 | 3 | 1 | 220 | |||
113 | Big Bang | 232 | LY Li Quan | 1880 | 2015 | 14 | 7 | -135 | |||
114 | Big Bang | 232 | HARDY Guillaume | 1880 | 2186 | 30 | 15 | -306 | |||
115 | Big Bang | 232 | SVISTOUN Igor | 1880 | 1415 | 1 | 0 | 465 | |||
116 | Big Bang | 232 | BEN David | 1880 | 1287 | 1 | 0 | 593 | |||
117 | Big Bang | 232 | YU Juntong | 1880 | 2294 | 40 | 20 | -414 | |||
118 | Big Bang | 232 | XIA Max | 1880 | 2050 | 17 | 8 | -170 | |||
119 | Big Bang | 232 | THELLEND Nicolas | 1880 | 1876 | 8 | 4 | 4 | |||
120 | Championnats Junior du QC | 233 | JUNDI Ibrahim | 1991 | 660 | 1 | 0 | 1331 | |||
121 | Championnats Junior du QC | 233 | SIEMASZKO Michael | 1991 | 1992 | 9 | 4 | -1 | |||
122 | Championnats Junior du QC | 233 | COULOMBE Frédéric | 1991 | 1177 | 1 | 0 | 814 | |||
123 | Championnats Junior du QC | 233 | LE Tien Vinh | 1991 | 529 | 1 | 0 | 1462 | |||
124 | Championnats Junior du QC | 233 | MASSON-RATEL Laurent | 1991 | 941 | 1 | 0 | 1050 | |||
125 | Championnats Junior du QC | 233 | BONIN Jim | 1991 | 596 | 1 | 0 | 1395 | |||
126 | Championnats Junior du QC | 233 | COULOMBE Frédéric | 1991 | 1177 | 1 | 0 | 814 | |||
127 | Canadian Championships - JR | 235 | LIU William | 2006 | 1851 | 6 | 3 | 155 | |||
128 | Canadian Championships - JR | 235 | DANG Thomas | 2006 | 412 | 1 | 0 | 1594 | |||
129 | Sherbrooke Open | 238 | LIU Jiawei | 2013 | 1910 | 5 | 2 | 103 | |||
130 | Sherbrooke Open | 238 | YEUNG Klement | 2013 | 1691 | 2 | 1 | 322 | |||
131 | Sherbrooke Open | 238 | B. DESLAURIERS Roxane | 2013 | 1650 | 2 | 1 | 363 | |||
132 | Sherbrooke Open | 238 | MEDJUGORAC Tihomir | 2013 | 1342 | 1 | 0 | 671 | |||
133 | Sherbrooke Open | 238 | WATTERS Samuel | 2013 | 1276 | 1 | 0 | 737 | |||
134 | Sherbrooke Open | 238 | ST-AMOUR Charles | 2013 | 1102 | 1 | 0 | 911 | |||
135 | Big Bang Stiga | 0 | LAROCQUE Alexandre | 1078 | 948 | 5 | 2 | 130 | |||
136 | Big Bang Stiga | 0 | BERGERON Charles-Alexandre | 1078 | 1161 | 12 | 6 | -83 | |||
137 | Big Bang Stiga | 0 | LALANDE Francis | 1078 | 948 | 5 | 2 | 130 | |||
138 | Coupe Letendre | 0 | ORR ALBERT Skwylton | 1066 | 348 | 1 | 0 | 718 | |||
139 | Coupe Letendre | 0 | AUBRY-REGNIER Jérémie | 1066 | 364 | 1 | 0 | 702 | |||
140 | Jeux du Québec 2003 | 0 | SURPRENANT Maxime | 420 | 353 | 6 | 3 | 67 | |||
141 | Jeux du Québec 2003 | 0 | BEAUDOIN Marc-André - MAU | 420 | 548 | 14 | 7 | -128 | |||
142 | Circuit Pioneers #5 | 231 | TRANDAFIR Radu | 1884 | 1957 | 12 | 6 | -73 | |||
143 | Circuit Pioneers #5 | 231 | SIEMASZKO Michael | 1884 | 1877 | 8 | 4 | 7 | |||
144 | ** Circuit Quebecois #1 | 286 | TRAN Tan Phuoc | 2142 | 872 | 2 | 0 | 1270 | |||
145 | ** Circuit Quebecois #1 | 286 | LEVEILLE Stéphane | 2142 | 2168 | 15 | 13 | -26 | |||
146 | ** Circuit Quebecois #1 | 286 | RAMIREZ Santiago | 2142 | 2045 | 9 | 7 | 97 | |||
147 | ** Circuit Quebecois #4 | 289 | SPIVAK Brian | 2181 | 1742 | 2 | 0 | 439 | |||
148 | ** Circuit Quebecois #4 | 289 | SPIVAK Brian | 2181 | 1742 | 2 | 0 | 439 | |||
149 | ** Circuit Quebecois #4 | 289 | KALEV Boris | 2181 | 1421 | 2 | 0 | 760 | |||
150 | ** Circuit Quebecois #4 | 289 | XU Tommy | 2181 | 1403 | 2 | 0 | 778 | |||
151 | ** Circuit Quebecois #4 | 289 | DUFRESNE Frédérik | 2181 | 1709 | 2 | 0 | 472 | |||
152 | ** Circuit Quebecois #4 | 289 | DAUPLAISE Catherine | 2181 | 2031 | 8 | 6 | 150 | |||
153 | ** Circuit Quebecois #4 | 289 | LY Edward | 2181 | 1782 | 3 | 1 | 399 | |||
154 | Sherbrooke Open | 238 | TIMAN Iliya | 2013 | 2378 | 30 | 15 | -365 | |||
155 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | GARNIER-ST-AUBIN Éloïse | 2013 | 1813 | 3 | 1 | 200 | |||
156 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | KAPRIELIAN Sevag | 2013 | 1616 | 2 | 1 | 397 | |||
157 | Pioneers Andro Circuit #1 | 238 | BUGNOT Bonifacio | 2013 | 1608 | 0 | 0 | 405 | T | Sig | |
158 | Circuit Pioneers #5 | 231 | 1884 | 1752 | 0 | 2 | 132 | T | Sig | ||
159 | Circuit Stiga No 1 | 0 | ROSENBERG Ryan | 592 | 384 | 3 | 1 | 208 | T | ||
160 | Coupe Letendre | 0 | SMIRNOV Viatcheslav | 1066 | 601 | 1 | 0 | 465 | T | ||
161 | Coupe Letendre | 0 | PARAU Robert | 1066 | 181 | 1 | 0 | 885 | T | ||
162 | Sherbrooke Open | 238 | LABONTE Martin | 2013 | 1214 | 0 | 0 | 799 | T | Sig | |
163 | ** Circuit Quebecois #1 | 286 | HERMOSO Rémi | 2142 | 1084 | 2 | 0 | 1058 | T | Sig | |
164 | Circuit Pioneers #5 | 231 | PARENTEAU Martin | 1884 | 1410 | 0 | 0 | 474 | T | Sig | |
165 | Circuit Pioneers #2 | 227 | TRANDAFIR Radu | 1841 | 1913 | 0 | 6 | -72 | T | Sig | |
166 | Sherbrooke Open | 226 | BARUCIC Irfan | 1795 | 1572 | 0 | 1 | 223 | T | Sig | |
167 | STIGA Circuit #6 | 220 | POTAPOV Oleg | 1757 | 1618 | 0 | 2 | 139 | T | Sig | |
168 | STIGA Circuit #2 | 216 | MOREL Remy | 1758 | 1368 | 0 | 1 | 390 | T | Sig | |
169 | STIGA Circuit #5 | 209 | SAM SAM Marcel | 1601 | 1462 | 0 | 2 | 139 | T | Sig | |
170 | STIGA Circuit #4 | 207 | BOWLER Stephen D.K. | 1399 | 100 | 0 | 0 | 1299 | T | Sig | |
171 | Big Bang Stiga | 0 | ALAIN Jean-Pierre | 1078 | 1110 | 10 | 5 | -32 | T | ||
172 | Circuit Stiga_3 | 0 | VILLALON Vincent | 358 | 289 | 6 | 3 | 69 | T | ||
173 | STIGA Circuit #2 | 205 | CHERDOUANE Sofiane | 1370 | 100 | 0 | 0 | 1270 | T | Sig | |
174 | Jeux Du QC | 0 | LEBLOND Dave | 1066 | 701 | 2 | 1 | 365 | T | ||
175 | Tournoi Champions Scolaires | 198 | BAUMAN Jérémie | 1329 | 475 | 0 | 0 | 854 | T | Sig | |
176 | Circuit Stiga No 1 | 0 | ROY Christian | 887 | 945 | 12 | 6 | -58 | T | ||
177 | Jeux du Québec 2003 | 0 | LAPOINTE Tristan | 420 | 179 | 3 | 1 | 241 | T | ||
178 | Jeux du Québec 2003 | 0 | QUEVILLON Jérémie | 420 | 129 | 3 | 1 | 291 | T | ||
179 | Big Bang Stiga 2003 | 0 | CHIBANI Anter | 451 | 276 | 4 | 2 | 175 | T | ||
180 | Big Bang Stiga 2003 | 0 | BARETTE Christian | 451 | 180 | 3 | 1 | 271 | T | ||
Previous [ 2 ] Next |
LAPLANTE Patrick Jr loses the following matches and wins these matches
|